Найсвіжіше:
• Будинок, квартира, 5 ділянок та авто: декларація керівника поліцейських Бережанщини • На Буковині судитимуть директорку АЗС за неякісне пальне • Керівники КП заробили на освітленні: тернопільський слід  • Лопатою по голові: розбірки на Гусятинщині • На Волині збудують вітрову електростанцію за 157 млн євро • У Тернополі засуджено 12 депутатів держдуми рф • Десантник з Тернопільщини нагороджений нагрудним знаком “Хрест Хоробрих” • Медіа як стратегічний партнер: у Тернополі обговорили роль комунікацій у розвитку громад • «Галич» – третій півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • На Сумщині загинув військовий з Тернопільщини • У Тернополі водій BMW в’їхав у відбійник • Перестало битися серце відомого у Тернополі педагога • На Тернопільщині жінку засудили за розсилання порнографії кумові • Рекордсмени – олія та яйці: як зросли ціни на продукти за рік • На Буковині колишній хлопець побив дівчину: вона в комі • Квартира, 2 будинки і 7 ділянок: що декларує голова Бережанського суду • Загинули два монтажники: засудили підприємця з Теребовлі • На Тернопільщині працює скандальна тютюнова фабрика • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Надал назвав втрати Тернопільської громади у війні з РФ • Помер священник ПЦУ з Тернопільщини • Відомий ведучий розповів, як публічно образив Трінчер • Сьогодні визначиться третій півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • Агенти фсб готували теракти проти депутатів Хмельниччини • Жителі Тернополя заборгували за воду 21 мільйон
rss

Влада Тернополя відмовила дружині померлого воїна поховати чоловіка на Пантеоні Героїв


Опубліковано: 7 Листопада 2024р. о 8:00

Про сумні реалії тернопільської влади розповів позаштатний радник начальника Тернопільської ОВА та один з керівників Офісу ветеранів при Тернопільській обласній державній адміністрації Юрій Човган.

– Панове депутати Тернопільської міської ради, пане голово міста, я не думав, що на третій рік повномасштабної війни можна ділити загиблих військових на своїх і чужих. Що можна ділити на того, хто загинув на полі бою і на того, хто так само загинув, але від ран. Що на Пантеоні Героїв можна ховати лише тернополян і лише тих, хто мав реєстрацію і лише тих, хто загинув на полі бою. А решта вони не вас захищали? Ви хоч уявляєте, що було би з Тернополем якби не вони? Що було би з вами і вашими родинами? До мене в офіс ветеранів звернулася родина військового, який помер в нашій міській лікарні. Помер через рік після поранення, так і не зміг вилікуватися. Він 9 років прожив в Тернополі (наявна довідка з ЖЕКу про фактичне місце проживання – авт.), не реєструвався по якихось причинах. І тепер його не поховають на Пантеоні Героїв? Ви серйозно? Тому що в положенні так прописано? Так поміняйте положення, – обурюється Юрій Човган.

Померлому військовослужбовцю було всього 31 рік. Він був зареєстрований у Заліщицькій громаді, однак його фактичне місце проживання – м. Тернопіль (за місцем реєстрації дружини).

До теми: “Тернопільська мерія не дозволила матері загиблого розвідника поховати сина на Алеї Героїв”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
10 Квітня
9 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше