Найсвіжіше:
• У Тернополі робочий день перенесено з 21 на 26 квітня • Житель Теребовлянщини вбив собаку сусідки  • На Гусятинщині хлопчик потрапив під колеса авто • На Тернопільщині донька ножем поранила батька • Медик за освітою з Тернопільщини загинув на Курщині • У Тернополі автобус №29 змінює маршрут: прична • На Тернопільщині шукають водіїв з зарплатою 50 тисяч  • На Бережанщині запрацює сміттєсортувальна лінія • На Тернопільщині будують завод залізобетонних конструкцій • Депутатка селищної ради залякувала родину загиблого воїна • Шахраї з Тернополя не поставили для ЗСУ понад сто дронів • Тернопільські студенти у футболі декласували лучан • 13 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Борщівщини • “СМ-Транс” пробився до фіналу ветеранського чемпіонату України • Понад 7 млн доходу: декларація головного поліцейського Прикарпаття • Головний спонсор тернопільської «Ниви» увійде в керівництво УАФ • У Тернополі відкрили реабілітаційний центр для військових • На Тернопільщині сестра обікрала пораненого брата з ЗСУ • МФК «Тернопіль»: відомі суперники у фіналі чемпіонату України • Простір на максимум: як правильно обрати бокси для зберігання • У Заліщицькій громаді сталася аварія з двома потерпілими • В ставку на Кременеччині знайшли мертве тіло • Польські правоохоронці зацікавилися Крупою та її ріднею • У громаді на Тернопільщині 1500 будинків будуть без газу • На Борщівщині сталася масштабна пожежа (фото)
rss

Винуватця аварії засудили на 3 роки


Опубліковано: 28 Листопада 2020р. о 9:30

Винуватець ДТП, що спричинила тяжкі тілесні ушкодження водійці транспортного засобу, засуджений до 3 років позбавлення волі.

Аварія трапилась на трасі «Тернопіль – Львів – Рава-Руська». За версією слідства, водій автомобіля «ВАЗ-21104», рухаючись по автошляху поблизу м. Зборова, належно не стежив за дорожньою обстановкою і допустив зіткнення з автомобілем «TOYOTA-YARIS». Внаслідок ДТП водійка «TOYOTA-YARIS» зазнала важких травм та тривалий час перебувала на лікуванні у медичному закладі.

Зборівський районний суд визнав винним чоловіка в аварії і призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.

Також, відповідно до цивільних позовів, поданих прокуратурою й потерпілою, засуджений сплатить понад 11 тис. грн. відшкодування витрат на стаціонарне лікування постраждалої в аварії та понад 210 тис. грн. моральної шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки під час дорожньо-транспортної пригоди.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
9 Квітня
8 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше