• На Тернопільщині збираються виключити з Ради церков представників УПЦ (МП) • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 8 вересня • Виправдувальний вирок стосовно скандального головного архітектора Тернополя скасують • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу земного життя загиблого на Донеччині бойового медика  • Отримав поранення не сумісне з життям: на Луганщині помер військовослужбовець з Тернопільської області • На Тернопільщині помер відомий священник ПЦУ • Тернопільські ветерани дочасно пробилася до півфіналу кубка України • Відстрочка від мобілізації: в ТЦК пояснили, як її оформити • Вища футбольна ліга Тернопільщина: зміна лідера у бомбардирів за системою «гол +пас», усі поразки господарів за мінімумом голів • Знову Полтава, знову болюча втрата: під час ракетного обстрілу загинув ще один воїн з Тернопільської області • У ДТП біля Теребовлі серйозно травмувався водій мотоцикла • У Полтаві від російської ракети загинув ще один військовослужбовець з Тернопільщини • Внаслідок ракетного обстрілу Полтави загинув 53-річний солдат з Тернопільщини • У Курській області загинув син кадрового офіцера з Тернопільщини • Все про віскі: історія створення напою, головні складові, особливості приготування • Громада на Тернопільщині завтра прощатиметься з загиблим на війні молодим воїном • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 7 вересня • Тернопільська громада 7 вересня попрощається із загиблим на Донеччині воїном • Голова адміністрації сусідньої з Тернопільською області витратив з бюджету 25 млн грн на дорогу до готелю свого батька • Вихованець тернопільського футболу заявлений за донецький «Шахтар» • «Наглядач» за Тернопільською областю може сісти на 12 років за вимагання неіснуючого боргу • Помер багаторічний керівник спорту Козівщини • Ряди Небесного воїнства поповнив ще один житель Борщівщини: останній бій прийняв біля Покровська • Дві вихованки тернопільського футболу взяли участь у матчах Ліги чемпіонів • Білим янголом на щиті повертається додому 47-річний воїн з Тернопільщини

Вища футбольна ліга Тернопільщини: «Агрон» на класі переміг збаразький «Галич»

Опубліковано: 30 Травня 2024р. о 14:00

Учора, 29 травня, у Збаражі відбувся заключний поєдинок четвертого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Дебютант вищої ліги місцевий «Галич» поступився перед власними вболівальниками іменитому супернику – «Агрону» з Великогаївської громади – 0:4.

Рахунок у матчі було відкрито на 14-й хвилині. Комбінацію Андрій Скакун – Тарас Семенець – Михайло Войцещук, точним ударом з близької відстані завершив останній (0:1). У середині першого тайму оборонці «Галича» провалилися в центрі оборони, Тарас Гром’як з Михайлом Войцещуком розіграли «стінку» і перший точно пробив низом у кут воріт (0:2).

На старті другого тайму другу передгольову передачу у матчі на Михайла Войцещука віддав Андрій Скакун, Михайло переадресував м’яча на Тарас Гром’яка і той ударом з лінії штрафного майданчика оформив дубль (0:3). І, насамкінець, на останній хвилині основного часу поєдинку швидку контратаку організували гості – Роман Мельник прострілив на Скакуна і один з найактивніших гравців у складі «Агрона» ударом в дотик відзначився четвертим м’ячем для своєї команди (0:4).

Ця перемога дозволила «Агрону» переміститися на третє місце турнірної таблиці, а за втраченими очками великогаївська команда нині – друга серед команд вищої ліги.

***

«Галич» (Збараж) – «Агрон» (Великогаївська громада) – 0:4 (0:2)

29 травня. Збараж. Стадіон «Колос». 150 гл. +22 град.

Арбітр – Василь Чубарик (Тернопіль), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Ігор Брик (Чортків).

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

«Галич»: Рупа, Фарботняк (Яцків, 29, Літус, 45), Милян, Чубатий-к, Возьний, Дишлюк (Ухман, 59), Ласий, Дума (А. Білик, 84), Чорній (Ірха, 76), Купчак, Козарчук (Прокопів, 68). Запасний: Рижук.

«Агрон»: Мазур-к, Скакун, Ковалик, Щербатюк (Понєдєльнік, 45), Соколовський, Кохман, Пришнівський (Павлович, 57), Луцик (Скородень, 84), Войцещук (Онищук, 62), Семенець, Гром’як (Мельник, 69). Запасний: Рогаль.

Голи: Михайло Войцещук (14), Тарас Гром’як (22, 47), Андрій Скакун (90).

Попереджений: Арсен Чубатий (60).