• На Тернопільщині вдруге до одного дому повернувся траурний кортеж із тілом Героя • Чому українці надають перевагу обмінникам, а не банкам? • СБУ та Нацполіція затримали у Тернополі ще двох паліїв авто військових на замовлення рф • Соціальна сфера в умовах війни: про виклики та перспективи говорили в Тернополі • Вища футбольна ліга Тернопільщини: дубль захисника “Медоборів” та врятована нічия “Поділля” • Правоохоронцями Тернопільщини знешкоджено злочинне угруповання, яке незаконно переправляло військовозобов’язаних у Молдову • На Донеччині загинув 54-річний солдат з Кременеччини: 24 вересня повертається на щиті • На Донеччині загинув 52-річний військовослужбовець з Бережанщини • З головної річки Тернопільщини дістали труп жінки • Как выбрать кольцо с рубином на день свадьбы: советы по выбору и вручению – Столичная Ювелирная Фабрика • Небесне воїнство поповнив військовослужбовець з Тернополя: загинув на Донеччині • Трагедія у Тернополі: в аварії загинув 13-річний хлопчик • На щиті повертається до рідного дому 44-річний воїн з Тернопільщини • На Шумщині чоловік зґвалтував неповнолітню дівчину • У Тернополі вибухнула трансформаторна підстанція • На Запоріжжі загинув 44-річний снайпер з Тернопільської області • Страшна звістка знову сколихнула Тернопільщину: Запоріжжя стало місцем загибелі 29-річного воїна • Діагностика та ремонт ходової авто: коли пора на автосервіс? • На Донеччині загинув 39-річний воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • Влада Тернополя обіцяє не збільшувати тарифи на тепло та гарячу воду для населення • Міністерство оборони України готує запуск автоматизованих відстрочок від мобілізації • На Борщівщині чоловік систематично погрожував дружині розправою • На Гусятинщині засудили військового, який самовільно залишив частину після відпустки • Ще 13 Героїв отримали звання “Почесний громадянин Тернополя” посмертно

Вища футбольна ліга Тернопільщини: дубль захисника “Медоборів” та врятована нічия “Поділля”

Опубліковано: 23 Вересня 2024р. о 16:09

Учора, 22 вересня, матчем у Зеленому розпочався 17-й тур вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Зустрічалися команди, які перебувають у нижній частині турнірної таблиці – «Медобори» приймали «Поділля» з В. Березовиці.

У першому таймі колективи здебільшого придивлялися один одного і до реальних загроз справа дійшла лише наприкінці тайму. Після навісної передачі з правого краю м’яч отримав лівий півзахисник «Медоборів» Михайло Дичко і двічі пробивав з близької відстані, однак в обох епізодах рятував «Поділля» їхній голкіпер Володимир Кравчук, здійснивши два неймовірні сейви.

Головні ж події в матчі розгорнулися у другому таймі. Рахунок відкрили гості. Вони розіграли кутовий, Володимир Дишлюк віддав передачу на Павла Середюка і той ударом з самісінького кута штрафного майданчика поцілив у дальню «дев’ятку», забивши гол-красень (0:1). Дванадцять хвилин знадобилося, щоби зеленяни відігралися. Вони провели швидку контратаку лівим краєм, яку розпочав Микола Кривдік, обігрався з Михайлом Дичком, отримав від партнера м’яча, пройшов з ним кілька метрів зробив прострільну передачу. На неї відгукнувся Віталій Любінський, котрий випередивши захисника «Поділля» Богдана Цупера, у дотик переправ м’яча у ворота (1:1). За кілька хвилин той ж Любінський відзначився вдруге. Сталося це після подачі кутового від Михайла Дичка. М’яч з дальньої стійки головою скинув Сергій Лук’янов і вже з ближньої ударом головою переправив м’яча у сітку Любінський (2:1). Та все ж перемогу господарі не втримали. На останніх хвилинах матчу гостям вдалася атака лівим краєм з наступною передачею Ігоря Копцюха у штрафний майданчик. На неї відгукнувся Олег Милимука, котрий виграв позицію у Максима Коломійця, випередив голкіпера Юрія Чубу і ударом в дотик зрівняв рахунок (2:2), принісши своїй команді нічию, яка дозволила «Поділлю» покинути останній рядок турнірної таблиці…

***

«Медобори» (Зелене) – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:2 (0:0)

22 вересня. Зелене. Сільський стадіон. 300 гл. +24 град.

Арбітр – Василь Чубарик (Тернопіль), асистенти – Сергій Харчук (Тернопіль), Володимир Федунець (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Андрій Ющишин (Тернопіль).

«Медобори»: Чуба, Лук’янов, Коломієць, Бойчук, Любінський, Заставецький, Полянчук-к, Дичко, Павлусь, Кривдік, Когут (А. Бадло, 84). Запасний: І. Бадло, Добривода.

«Поділля»: Кравчук, Михайленко, Ясніцький, Альохін-к, Цупер (Копцюх, 84), Середюк, Стецюк (Медвідь, 84), Милимука, Королюк, Гизлик (Дишлюк, 46, Джумак, 82), Олійник (Кренько, 69). Запасний: Новаков.

Голи: Павло Середюк (63), Віталій Любінський (75, 78), Олег Милимука (88).

Попереджений: Богдан Цупер (65).