• Офіційно: тернопільська “Нива” отримала нового головного тренера • Дорога до рідного дому довжиною майже рік: на щиті повертається воїн з Тернопільщини • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 17 вересня • На Донеччині під час стрілецького бою загинув 39-річний воїн з Тернопільщини • Померла дружина відомого аграрія з Тернопільщини • «Кобзар» – переможець третього етапу ветеранського чемпіонату Тернопільщини 50+ • У російському полоні загинув 28-річний воїн з Тернопільщини • Вперше за останні 15 років арбітр з Тернопільщини проводитиме матч УПЛ • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • Вища футбольна ліга Тернопільщини: сильний дощ та автогол не дозволили виявити переможця у матчі команд з Березовиці та Борщева • На Гусятинщині засудили військового, який самовільно залишив частину після відпустки • У Старому Вишнівці укриття для учнів перетворили на пізнавальну фотовиставку • На Збаражчині у ставку втопився чоловік: подробиці трагедії • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим із позивним “Ведмідь” • Уродженець Тернопільщини обіграв супергросмейстера на шаховій Олімпіаді! • Небесне воїнство поповнив військовослужбовець з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • НБУ готується блокувати карти українців: нові правила на грошові ліміти • Відомий уродженець Зборова пояснив, чому Заходу не варто боятись погроз Путіна • У Тернополі вантажний бус пошкодив огорожу та стіну церкви • Теща із зятем намагалися виїхати за кордон як молодята • Солдата з Тернопільщини судили за відмову заступити у добовий наряд • Компанія найбагатшого уродженця Тернопільщини цікавиться купівлею Білгород-Дністровського порту • Міністерство оборони України готує запуск автоматизованих відстрочок від мобілізації • На Курщині останній бій прийняв військовослужбовець з Тернополя

Вища футбольна ліга Тернопільщини: хет-трик Процика та велика перемога «Дністра»

Опубліковано: 29 Серпня 2024р. о 15:30

Учора, 28 серпня, у рамках 13-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року заліщицький «Дністер», забивши у кожному з таймів по три м’ячі, впевнено переміг «Поділля» з В. Березовиці – 6:0.

Рахунок у матчі було відкрито на 14-й хвилині. Після подачі м’яча з кутового Тарасом Червонецьким, гості спершу відбилися. Однак на краю штрафного майданчика м’яча прийняв Роман Голодрига, підробив під робочу ліву ногу та завдав влучного удару у дальню «дев’ятку» (1:0). У цьому епізоді оборонець гостей Богдан Цупер не зумів заблокувати удар півзахисника «Дністра». Подвоїли перевагу господарі у середині першого тайму. Удар зі штрафного завдавав нападник Назар Процик. М’яч рикошетом від захисника «Поділля» Романа Михайленка опинився у сітці воріт «Поділля» (2:0). Третій м’яч заліщани забили у «роздягальню». Стало це під час «пожежі» бля воріт «Поділля», яка виникла після подачі кутового. Кіпер Матввій Новаков, як міг рятував свою команду, але був безсилим після того, яка фактично заніс м’яча у ворота Станіслав Бацман (3:0).

У середині другого тайму дубль у матчі оформив Назар Процик, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером, отримавши м’яча після рикошету від суперника (4:0). А через шість хвилин Назар ударом з пенальті оформив хет-трик (5:0). Крапку  ж у матчі поставив новобранець «Дністра» Іван Кірієнко, для якого все зробив інший новачок заліщан Данііл Шелаєв. Останній спершу зумів забрати м’яча в суперника, потім обіграти двох захисників «Поділля», а далі віддав зручну передачу партнеру по команді. Івану не склало проблем переправити м’яча у порожні ворота (6:0)…

***

«Дністер» (Заліщики) – «Поділля» (В. Березовиця) – 6:0 (3:0)

28 серпня. Заліщики. Стадіон «Дністер». 200 гл. +32 град.

Арбітр – Артем Карапетян (Тернопіль), асистенти – Віталій Сердюк (В. Глибочок), Михайло Брик (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Володимир Садковський (Теребовля).

«Дністер»: Кузняк, Чемерейко (Кірієнко, 46), Шишигін (Садовський, 59), Пасічник (Тракало, 59), Бацман, Червонецький-к (Давидюк, 68), Білик, Бобик (Стрільчук, 73), Ландяк (Шелаєв, 68), Голодрига (Городинський, 59), Процик. Запасні: Попович, Геник.

«Поділля»: Новаков, Альохін-к, Веремчук, Гизлик (Джумак, 83), Дишлюк (Стрельцов, 46), Королюк (Копцюх, 75), Михайленко (Приян, 62), Олійник, Стецюк (Милимука, 62), Цупер, Ясніцький. Запасні: Кравчук, Ратушняк.

Голи: Роман Голодрига (14), Назар Процик (33, 71, 77 пен.), Станіслав Бацман (45+1), Іван Кірієнко (85)

Попереджені: Руслан Костишин (24), Вадим Стецюк (31), Богдан Цупер (72).

Вилучений: Богдан Цупер (84, друге попередження)