• Енергетики повідомили, чи застосовуватимуть графіки вимкнень світла на Тернопільщині 19 вересня • На Об’їзній Тернополя спіймали злісного порушника правил дорожнього руху (+відео) • У Тернополі спалили авто військовослужбовця • У Тернополі презентують науковий збірник, що проллє світло на історію українського Почаєва • Зірка “Ліги сміху” та депутат з Тернополя здивував, що не отримує зарплати депутата, і пояснив чому • Помер досвідчений лікар з Гусятинщини • Штраф від ТЦК із 17 тисяч може зрости до 37 – яка причина • Професор тернопільського вишу відкупився за хабар пожертвою на ЗСУ • Військового з Тернопільщини засудили на 2 роки дисбату • Новий головний тренер “Ниви”: “Тернопіль повинен мати команду в Прем’єр-лізі» • Місто на Тернопільщині гірко плакало: додому назавжди повернулось двоє Героїв • Кременеччина в скорботі: на Луганщині загинув 44-річний прикордонник • Лише Тернопіль та Вінниця будуть представлені у чоловічій та жіночій суперлізі нового волейбольного сезону  • У Підволочиську 50-річний чоловік продавав бойову гранату • СБУ прийшла з обшуками в монастир УПЦ МП • У Тернополі затримали 40-річного чоловіка з наркотиками • Бізнес на воді: як відкрити модульну кав’ярню • Відома синоптикиня дала прогноз на 19 вересня і до кінця тижня • На Тернопільщині прихильники росії цькують сімʼю загиблого військового • Пам’ять про наших Героїв: на одній вулиці Тернополя встановлять меморіальні таблиці трьом загиблим захисникам • На Тернопільщині водій Jaguar їздив з фейковим посвідченням • Сьогодні мешканці громади на Тернопільщині прощатимуться із загиблим у Курській області воїном • В УАФ відреагували на підозрілий матч між “Минаєм” та тернопільською “Нивою” • У Тернополі триває опитування щодо перейменування вулиці Бережанської на вулицю Сергія Короля • Відомий гуморист-політик з Тернополя розкрив свої заробітки під час війни та приголомшив сумою витрат

Вища футбольна ліга Тернопільщини: сильний дощ та автогол не дозволили виявити переможця у матчі команд з Березовиці та Борщева

Опубліковано: 16 Вересня 2024р. о 12:50

Учора, 15 вересня, матчем у Великій Березовиці розпочався 16-й тур вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Зустрічалися місцева команда «Поділля» та сусіди по турнірній таблиці – ФК «Борщів».

Колективи продемонстрували різний футбол у кожному з таймів. Якщо у першому – значна перевага була за гостями з Борщева, то у другому гра повністю вирівнялася. У перші 45-ть хвилин гри гравці ФК «Борщів» створили багато гольових моментів, однак втілити хоча б один з них у забитий гол так і не зуміли Артем Гайдаш, Дмитро Грицик, Дмитро Бохонок, Владислав Тимощук, Максим Бутенко. Дуже вдало у цих епізодах відіграв молодий воротар «Поділля» Матвій Новаков, якого підстраховували оборонці, а коли і вони були безсилі – то борщівських футболістів підводила точність.

Натомість у другому тайму активність гостей значно зменшилась, очевидно, і сили не безмежні, та й упродовж усіх 45 хвилин йшов дощ, тому темп гри був рваним. До того ж, уже господарі почали частіше турбувати голкіпера ФК «Борщів» Тимофія Шеремету, цьому, серед іншого, посприяли заміни у «Поділля». На поле вийшли Дмитро Кренько та Павло Середюк, котрі значно підсилили гру своєї команди. І саме великоберезовицьким футболістам вдалося відкрити рахунок. Гольову атаку розпочав і завершив правий захисник «Поділля» Роман Михайленко (після першого тайму змінив позицію флангового півзахисника на оборонця). Він виграв боротьбу за м’яч у гравця ФК «Борщів» Івана Дячинського на своїй половині поля та відпасував на Дмитра Кренька. Той виконав діагональну передачу з правого краю на лівий на Павла Середюка. Досвідчений півзахисник пройшов Володимира Фриза і виклав м’яча на ногу Михайленку. Роман ударом з близької відстані був точним – шансів врятувати ворота від забитого м’яча у Тимофія Шеремати не було жодних (1:0).

Довгий час рахунок зберігався мінімальним на користь «Поділля». Хоча гості намагалися всіма силами відігратися, однак пройти добре організовану в другому таймі оборону господарів борщів’янам тривалий час не вдавалося. Розв’язка у матчі наступила за кілька хвилин до фінального свистка. ФК «Борщів» отримав право на штрафний удар (фол був на Артему Гайдашу). Артем Романюк виконав навісну передачу. У боротьбі з Гайдашем, ударом головою зрізав м’яча у власні ворота Ярослав Ясніцький (1:1). Голкіпер «Поділля» Матвій Новаков у цьому моменті помилився, він виявився у напів позиції, вийшов на кілька кроків у напрямку м’яча, а потім зупинився, і як підсумок не зумів врятувати команду.

Нічия – 1:1 при дощовій погоді не принесла особливого задоволення обом командам, адже як одна, так і інша сподівалися на здобути повноцінних три очка…

***

«Поділля» (В. Березовиця) – ФК «Борщів» – 1:1 (0:0)

15 вересня. В. Березовиця. Селищний стадіон. 117 гл. +17 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Ігор Брик (Тернопіль), Ростислав Новосад (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Сокіл (Тернопіль).

«Поділля»:  Новаков, Цупер (Середюк, 46), Копцюх (Приян, 46), Альохін-к, Ясніцький, Стецюк, Веремчук (Кренько, 57), Михайленко, Королюк (Гизлик, 68), Олійник, Милимука (Дишлюк, 85). Запасні: Кравчук, Джумак, Медвідь, Стрельцов.

ФК «Борщів»: Шеремета, Дитиняк (Падух, 85), Фриз, Грицик, Романюк, Стриєшин, Бутенко (Зубик, 68), Гришак-к (Чеснік, 78), Бохонок (Трух, 52), Тимощук (І. Дячинський, 52), Гайдаш.

Голи: Роман Михайленко (58), Ярослав Ясніцький (88, а/г).

Попереджені: Богдан Цупер (45), Володимир Дитиняк (63), Матвій Новаков (90), Роман Михайленко (90+1).