Найсвіжіше:
• У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини
rss

Як готують тернопільський стадіон до матчу з «Вересом»? (фото+відео)


Опубліковано: 16 Листопада 2016р. о 16:03

img_1423

Від сьогодні, 16 листопада, відповідні служби розчищають тернопільський стадіон від тон снігу, який випав протягом 12-13 листопада.

Нагадаємо, ФК «Тернопіль» у зв’язку зі складними погодними умовами звертався до ПФЛ України та ФК «Верес» з проханням перенести матч 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між ФК «Тернопіль» та рівненським «Вересом» на інший строк, але на поступки тернопільському клубу ніхто не пішов. У приклад ФК «Тернопіль» ставили інші міста, які змогли розчистити спортивні арени для проведення офіційних поєдинків. На жаль, ніхто не хотів взяти до уваги, що саме Тернопіль найбільше серед інших міст України потерпів від стихійного лиха. За даними синоптиків, у Тернополі за добу випала півтора місячна норма снігу, а на стадіоні сніговий покрив має висоту 60 см.

img_1431 img_1420 img_1421 img_1422 img_1424 img_1426 img_1427 img_1428 img_1429 img_1430

На сьогодні трактор розгортає від снігу бігові доріжки стадіону, а спеціальна машина – відкидає сніг власне з футбольного поля.  

Нагадаємо, матч 20-го туру між ФК «Тернопіль» та рівненським «Вересом» заплановано провести 18 листопада (п’ятниця). Початок о 17.00.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше