Все не складно і будь-який користувач смартфону може все швидко оформити. Тому звертаємось до рідних і близьких людей, які можуть допомогти старшим у подачі заявки. Допоможіть, будь ласка.
Для початку вам необхідно отримати реквізити вашого рахунку у форматі IBAN. Увага! Це НЕ 16 цифр вашої карточки!
Алгоритм отримання IBAN:
Найлегше отримати IBAN через Приват24. Заходите у Приват 24, натискаєте на вашу картку для виплат!
У верхньому правому куті ви бачите значок зубчастого колеса (шестірня), натискаєте,
тоді – «Реквізити рахунку».
Там і є копіюєте (переписуєте) рахунок для подальшого подання за вимогою. Рахунок починається з літер UA.
Немає Приват24?
Можна скористатись терміналом! Такі є у місті.
Наступний варіант – гаряча лінія 3700. Можна зв’язатись із консультантом та вирішити питання у телефонному режимі.
Ощадбанк теж дозволяє онлайн отримати рахунок через додаток у телефоні.
Алгоритм
Заходите в Ощад 24, натискаєте на вашу картку для виплат, далі- Сервіси, далі-Платіжні реквізити. Переписуєте або копіюєте рахунок.
Якщо ж додатку немає, а телефон звичайний кнопковий, тільки тоді користувачам Ощаду слід іти до спеціаліста у відділення.
Для літніх людей дізнатись дані своїх карток онлайн, як правило, складно. Не всі вони впевнені користувачі ПК та не всі мають смартфони.
Якщо ваші батьки, рідні, сусіди – пенсіонери чи люди з інвалідністю, не мають статусу внутрішньо-переміщеної особи і їм потрібні гроші – допоможіть їм дізнатись їхні реквізити і оформити заявку без участі у багатолюдних чергах.
Якщо людина користується інтернетом, може зробити це самостійно. Якщо немає доступу до мережі, ні смартфону у заявника немає, потрібно звернутись по допомогу до рідних чи близьких.
Наголошуємо, що це допомога від міжнародних організацій.
Також оформити допомогу можуть мешканці громади, які не мають банківську картку і отримують пенсію через “Укрпошту”.
Людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати від Укрпошти листоношею, необов’язково звертатися в банк для реєстрації, стояти у чергах і чекати на відкриття карткового рахунку. Заявку на допомогу можна подати і без IBAN.
Надіслати заявку просто, перейшовши за посиланням. Коли ж черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, клікнути на галочку «в мене немає банківського рахунку».
Далі – автоматично. Попередньо в заявці людина вказує свої паспортні дані та адресу проживання, і вони є ключовими при отриманні коштів.
Після цього допомога від ООН нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою «грошовий переказ» на найближче відділення Укрпошти. Коли гроші на ім’я отримувача надходять, працівники відділення сповіщають отримувача про переказ. Забрати гроші людина може за наявності паспорта на пошті або ж у себе вдома, скориставшись послугою доставки листоношею. Доставка цих коштів від Укрпошти.
Категорії:
– внутрішньо переміщені особи;
– особи з інвалідністю;
– пенсіонери;
– одинока мати або батько;
– багатодітні сім’ї;
– отримувачі допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Посилання для оформлення заявки: https://aid.edopomoga.gov.ua
Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: допомога, ООН