Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

Юнак, якого побили біля нічного клубу в м.Тернополі, помер, не виходячи з коми


Опубліковано: 13 Липня 2018р. о 11:35

Понад тиждень лікарі боролися за життя 20-річного тернополянина Віталія Гнатишина, але, на жаль, врятувати його не вдалося. Травми, завдані зловмисниками, виявилися несумісними з життям, і він, не виходячи з коми, на восьмий день помер.

Цій трагедії передували події, які сталися у ніч з 29 на 30 червня. Віталій Гнатишин із друзями святкував свій день народження у нічному клубі «Allure». Вийшовши із розважального закладу, компанія Віталія планувала роз’їхатися по домівках. Несподівано до них підійшла група осіб і між ними сталася бійка.

Як з’ясували поліцейські, між зловмисниками та потерпілими, а останніх, окрім Гнатишина, є ще четверо, виникла суперечка через дівчину (за іншою версією, молоді люди з іншої компанії, очевидно напідпитку, просто хотіли «порозмахувати» руками). Нападники двома ударами в голову збили з ніг 20-річного Віталія Гнатишина. Далі взялися гамселити решту компанії, при тому погрожуючи вбивством із пістолета. Як наслідок, ще двоє юнаків отримали тілесні ушкодження. Решту заявили в поліцію про погрози вбивством.

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що тілесні ушкодження Гнатишину були нанесені двома тернополянами  віком 24 та 25 років. Віталія було доправлено в Тернопільську комунальну міську лікарню №2 з діагнозом клінічна смерть. Вісім днів він знаходився в комі, лікарі боролися за його життя, тернополяни фінансово допомагали на дорогі медикаменти, священнослужителі у храмах молилися за його видужання. На жаль, отримані травми виявилися несумісними з життям. У неділю, 8 липня, близько 11 години вечора Віталій помер, не приходячи до тями.

На даний час зловмисникам оголошено про підозру одразу за трьома статтями Кримінального кодексу: частиною 2 ст. 121 –  у умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, частиною 2 ст. 296 – хуліганство, вчинене групою осіб,  та ч. 1 ст. 129 – погроза вбивством. Зброю – травматичний пістолет, яким нападники погрожували юнакам, поліцейські вилучили. Триває досудове розслідування.

Віталій Гнатишин мешкав у мікрорайоні цукрового заводу. Навчався у тернопільській ЗОШ №27, де вчителювала його мама. Після школи професію здобував у Тернопільському технічному університеті ім. Івана Пулюя. Закінчив третій курс на факультеті економіки і менеджменту. Паралельно з навчанням працював продавцем-консультантом у магазині одягу. 

Віталій, як розповів його однокласник та хороший товариш Артем, був надзвичайно товариським та завжди жартівливим і усміхненим, причому за час навчання навіть у думках не виникало на когось підняти руку, а якщо й були якісь непорозуміння, то намагався вирішувати мирно.

– Одна мить – і перестало битися серце. Жорстока смерть забрала тебе від нас. Плаче серце і болить душа. Як ти усім нам потрібний. Хай твій спокій оберігають краплини роси – то наші сльози. Спи спокійно, любий, ріднесенький наш одногрупнику, Ти заслужив Божого тепла і Царства Небесного, – написала у соцмережі одногрупниця Віталія Олеся Пастущин.

Поховали Віталія Гнатишина вчора, 10 липня…

P.S.: Редакція «Номер один» щиро співчуває рідним та близьким Віталія. Нехай земля йому буде пухом.


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше