Найсвіжіше:
• Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких
rss

Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 19 Квітня 2025р. о 15:26

У тиші весняного дня, сповненого квітучих надій, до Теребовлянської громади долетіла чорна звістка, від якої стискається серце. У боях за волю та незалежність України загинув мешканець міста Теребовлі солдат Ігор Ігорович Синенький.

– Його життя, молоде й сповнене мрій, обірвалося у самому розквіті. Ігор – не просто ім’я в списку загиблих. Це Герой, який пішов на війну, аби ми з вами могли жити у мирі. Він стояв на захисті нашої свободи, тримаючи в серці віру в майбутнє, в Україну. Теребовлянська міська рада та голова Олег Продан висловлюють щирі співчуття родині, близьким, побратимам та всім, хто знав Ігоря. Сумуємо разом з вами, розділяємо біль вашого горя. Болем пронизана кожна молитва, кожне слово підтримки. Спільнота єднається у скорботі, згадуючи Героя світлом, що ніколи не згасне, йдеться в повідомленні Теребовлянської міської ради. 
Орієнтовна дата прибуття домовини з тілом захисника – вівторок, 22 квітня. Про точний час та чин похорону буде повідомлено додатково.
Вічна та світла пам’ять! Нехай ангели тримають душу загиблого Героя під своїм крилом. Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях! Вічна слава захисникові України!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше