Найсвіжіше:
• Колишній півзахисник збаразького “Галича”: “На “Динамо” ще рано вішати золоті медалі” • Поповнив Небесне воїнство: молодий воїн з Тернопільщини загинув на Донеччині • Як правильно підготувати документи з трансферного ціноутворення • ТОП-5 найдорожчих авто депутатів міськради Тернополя • На Тернопільщині в Пужниках 24 квітня почнуть ексгумацію • Тернополянина призначили на класичне футбольне дербі «Шахтар» – «Динамо» • Загинув на Донеччині: Тернопільщина попрощалася із загиблим Героєм • «Агрон» – другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу: деталі • Перед судом постане водій, який у Чорткові збив жінку  • На Тернопільщині “нічна” водійка не зупинилася копам і спричинила ДТП • Позбавлений на 5 років прав водій з Тернополя знову втрапив на очі правоохоронцям • У Тернополі неадекват пошкодив конструкції на алеї «Незламні» • У Тернополі стартує унікальний жіночий проєкт «Надійний тил» для дружин військовослужбовців • На Борщівщині водію електротрицикла після ДТП ампутували ступню • Конвеєрні системи для складів: основні плюси та різновиди • Кардинал-тернополянин долучиться до обрання нового Папи Римського • У ДТП в Тернополі травмовано 7-річну дитину • На Тернопільщину назавжди повернувся Герой-тероборонівець • 23 квітня кілька будинків у Тернополі залишаться без води • Парафіяни УПЦ МП з битами влаштували бійку за церкву на Буковині • Прикарпатські лікарі врятували 69-річного чоловіка з вагою понад 200 кг • Дерево вже обвалилося, на черзі електроопора: у Тернополі до біди недалеко • Квартира в Англії, Ягуар у гаражі та 5 млн доходу: декларація депутатки з Тернополя • На Монастирищині аграрій недоплатив у бюджет понад 200 тис грн • Сьогодні визначиться другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини
rss

Житель Тернопільщини обікрав відвідувачку торговельного закладу


Опубліковано: 9 Травня 2023р. о 10:43

Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського районного управління поліції жителю Кременецького району 1973 року народження.

На лінію «102» надійшло звернення від мешканки обласного центру. Вона повідомила, що перебуваючи в супермаркеті міста стала жертвою крадія. Невідомий поцупив в неї дороговартісний мобільний телефон. Факт крадіжки задокументували камера відеоспостереження.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники територіального підрозділу поліції вийшли на слід зловмисника. Ним виявився житель області.

У скоєному він зізнався. Викрадене майно правоохоронці вилучили.

Перевіряється причетність чоловіка до вчинення аналогічних протиправних дій на території міста.

Відомості про злочин слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція передбачає позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
23 Квітня
22 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше