Найсвіжіше:
• ДТП у Тернополі: жінка за кермом у 13 разів перевищила допустиму дозу алкоголю • Як вилікувати хребет без ліків: новації в медицині • 2 квартири, 2 гаражі та 2 елітних авто: декларація ректора педуніверситету • У Тернополі знищують ще одну зелену зону (фото) • На Донеччині загинув воїн-штурмовик з Тернопільщини • На Донеччині загинув воїн з Тернопільської області • З 1 вересня на Тернопільщині закриють та реорганізують 32 школи • Встановили особу породіллі, яка у Вишнівці залишила немовля на вулиці • Хотів купити авто – залишився без грошей: на Тернопільщині шахраї обдурили чоловіка на 90 тис грн • На Великдень у Тернополі сталася смертельна аварія • Смертельна аварія на Кременеччині: загинув водій фури • У Хоросткові не розминулися дві іномарки: водій та пасажир у лікарні • Які магічні предмети найчастіше використовують у ритуалах на гроші, кохання або успіх? • Ніжкою від ліжка по голові: жахлива смерть чоловіка на Збаражчині (фото) • Сьогодні Світлий або Обливаний Понеділок: звичаї та традиції свята • На Гусятинщині в пожежах загинуло двоє людей (фото) • Браконьєр із Заліщицької громади виловив риби на 200 тис грн • На Тернопільщині породілля залишила новонароджену дитину на вулиці: деталі • На війні загинув 52-річний воїн з Тернопільщини • Помер Папа Римський Франциск • На Лановеччині син погрожував матері гранатою • У Тернополі відкрили Центр життєстійкості • Мироточить п’ятий рік: у храмі на Тернопільщині зберігається унікальна ікона • У Вишнівці знайшли новонароджену дитину • Автотроща на Козівщині: у ДТП потрапило одразу три авто
rss

Зима у Тернополі розпочнеться із джазу


Опубліковано: 2 Листопада 2016р. о 15:06

jazz_bez

З 2 по 4 грудня у Тернополі пройде XI-й міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». Він називається міжнародним, адже свято справжньої джазової музики одночасно відбувається у різних містах України та Польщі.

Цьогорічний тернопільський фестиваль суттєво розширив свої горизонти і вже анонсовано виконавців з Японії, Іспанії, Італії, Швеції, Польщі, Молдови та США.

2 грудня перед тернополянами виступатиме польсько-молдовсько-український квінтет «Budniak Bakovsky Intermedium Quintet», який заснований амбітними молодими музикантами. Їх музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції. Цього ж дня виступить лідер джазового руху Іспанії, віртуозний барабанщик Carlos López із проектом «Letters From København».

Другий день джазового фестивалю – 3 грудня, він дивуватиме польським екстравагантним проектом «Skicki-Skiuk» – переможцями найпрестижніших джазових конкурсів. У другій частині програми зірка світового джазу з Америки David Friesen поєднає різні стилі джазу, який характеризується змішанням народних єврейських і класичних мелодій, ліричною силою і теплом.

4 грудня – останній день фестивалю «JazzBez» запам’ятається спільним проектом «Karnas-Gnydyn Quartet» кращого українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса. І на завершення мистецького дійства п’ятеро джазових виконавиць із Польщі, Америки, Норвегії та Японії представлять джазовий проект «Sisters in Jazz».

Усі концерти відбудуться у драматичному театрі. Квитки можна придбати у ЦУМі, в касі драматичного театру та на сайті Gastroli.ua


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
21 Квітня
20 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше