Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Судитимуть лісника з Монастирищини, через якого незаконно зрубали 33 дуби


Опубліковано: 27 Лютого 2025р. о 11:25

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього лісника державного лісогосподарського підприємства, службова недбалість якого призвела до незаконної порубки дерев на суму понад 600 тис грн (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, лісник неналежно виконував покладені на нього обов’язки щодо збереження ввіреної території лісових угідь. Він своєчасно не виявляв і не припиняв незаконні порубки дерев та не встановлював осіб, які їх скоїли. Службова особа не повідомила керівництво лісогосподарського підприємства про незаконну порубку лісу на Монастирищині впродовж червня–липня 2022 року, що унеможливило встановлення та затримання осіб, які незаконно зрубали там 33 дуби.
Через службову недбалість обвинуваченого при охороні лісу державним інтересам у сфері охорони навколишнього природного середовища завдано матеріальну шкоду на понад 600 тис грн. Прокурори подали позов до суду на цю суму, з метою відшкодувати збитки довкіллю.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше