Найсвіжіше:
• На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині
rss

Тернопільський університет отримав 400 примірників європейської та української літератури


Опубліковано: 21 Листопада 2023р. о 11:00

До Львівського національного університету імені Івана Франка надійшло 800 примірників європейської та української літератури. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

– До бібліотеки університету надійшло 400 книг із університетів Польщі, Нідерландів та Франції. Серед них книги з бізнесу, менеджменту, біології, а також європейська художня література. Також університет отримав 400 книжкових новинок українською мовою, які передали львівським студентам вітчизняні видавці”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, подія відбулась в межах міжнародного напрямку «Українській молоді – європейську книгу» благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».

Крім того, 400 примірників вже надійшли до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Літературу відправлять і у Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, заклади освіти Чернівців, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
6 Квітня
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше