Найсвіжіше:
• На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги
rss

У харківській лікарні помер військовий з Тернопільщини


Опубліковано: 16 Травня 2025р. о 11:54

Чортківська громада зазнала ще однієї непоправної втрати – помер захисник з села Скородинці Каськів Петро Іванович (1973 р.н.). Про сумну новину повідомила Чортківська міська рада.

Солдат Каськів був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу військової частини А4856. Він став на захист України у квітні 2024 року, сумлінно і безстрашно виконував покладені бойові завдання.

Та війна здоров’я не додає… Захворів, мав важку форму пневмонії. Лікарі боролись за життя захисника, але врятувати не змогли. 12 травня серце Каськіва Петра перестало битись у військово-медичному клінічному центрі у Харкові.

Трагедія сім’ї Каськів – подвійна. Брат загиблого – Каськів Володимир Іванович (1974 р.н.) також боронив Україну. З 1 серпня 2024 року вважається зниклим безвісти поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області…

У суботу, 17 травня, о 13 год. у соборі верховних апостолів Петра і Павла зустрічаємо тіло Героя Каськіва Петра Івановича (1973 р.н.).

Просимо прийти та віддати шану Герою. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, – йдеться в повідомленні міської ради.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше