Найсвіжіше:
• Загинув у бою: Тернопільщина “на щиті” зустрічатиме Героя • На Зборівщині перекинулася фура з водієм із Кривого Рогу • Як зробити будинок енергоефективним під час ремонту • Топ-3 техніки моделювання брів: що обрати для бездоганного виразного погляду • Матчем за суперкубок офіційно розпочнеться футбольний сезон на Тернопільщині • Матчем за суперкубок офіційно розпочнеться футбольний сезон на Тернопільщині • Наркотики у великих розмірах: у Тернополі судитимуть 60-річного чоловіка • Ножовий інцидент у Тернополі: підозру оголосили 15-річній дівчині • На Тернопільщині у колонії в туалетному папері знайшли наркотики • У Тернополі частково перекриють рух транспорту • 17 випадків булінгу в школах Тернопільщини: що загрожує учням і батькам • У Києві поховають загиблого Героя з Тернопільщини • Контекстна реклама в Google: скільки коштує і як не злити бюджет • Як підібрати сухий корм для котів: правильний підхід до вибору • Біля Зборова сталася ДТП з травмованими • У відпустці обірвалося життя військового з Тернопільщини • Як обрати черепаху для дому: практичний гід для початківців • Укуси кліщів: які симптоми не можна ігнорувати • Коли чекати ефекту від їжовика гребінчастого: реальні терміни та очікування • Як IP телефонія допомагає автоматизувати збір лідів • Ворожий дрон влучив у новобудову тернопільського забудовника • На Рівненщині, Волині та Тернопільщині викрили схему зі шпигунськими камерами на іспитах • Монобукети: коли одна квітка говорить голосніше за сотню • “Сплав” до Молдови виявився прикриттям: на Тернопільщині викрили організатора • Жорстока війна забрала життя молодого воїна з Теребовлянщини
rss

У Шумську спіймали жителя Хмельниччини, який перевозив деревину без дозвільних документів


Опубліковано: 30 Жовтня 2024р. о 10:00

Правоохоронці вилучили майже 5 кубометрів незаконної деревини та встановлюють її походження. Автомобіль поміщено на арештмайданчик.

Під час нагляду за дорожнім рухом співробітники групи реагування патрульної поліції сектору поліцейської діяльності №2 м. Шумськ зупинили водія Volkswagen LT-28 за порушення правил дорожнього руху. У кузові виявили деревину – дуб та граб. Під час перевірки з’ясувалося, що водій, 20-річний житель Хмельницької області, перевозив вантаж без відповідних дозвільних документів.

Поліцейські вилучили речові докази. Сума завданих збитків встановлюється.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Також на водія-порушника поліцейські склали протокол за ч. 2 ст. 122 (порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Квітня
28 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше