Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

У тернопільській «Ниві» може з’явитися футболіст, який пережив клінічну смерть


Опубліковано: 9 Лютого 2025р. о 8:23

Відомий український футболіст, 30-річний півзахисник Олег Данченко, який втратив 2022-го дружину в страшній ДТП і переніс у 2023-му інфаркт, вирішив відновити кар’єру.

Колишній футболіст «Шахтаря» та молодіжної збірної України готується до відновлення сезону з командою першої ліги «Нива» (Тернопіль), яку тренує відомий фахівець Юрій Вірт, повідомляє sport.ua.

Данченко у лютому 2023 року пережив інфаркт міокарда під час тренування за вже колишню свою команду луганську “Зорю”. У футболіста тоди тричі зупинялося серце. Він пережив клінічну смерть. Врятувала Данченка випадковість. Поруч з тренувальним полем у Туреччині проходив семінар Австрійського футбольного союзу, у якому брали участь медики, в них був дефибрілятор.

Данченко повернувся на поле вже у вересні того ж року, проте у 2024-го все таки завершив кар’єру. Чи поновить він її цього разу – остаточно невідомо. Головний тренер “Ниви” Юрій Вірт ще не прийняв рішення щодо потенційного новачка.

Олег Данченко раніше виступав ще й за одеський “Чорономорець” та донецький “Шахтар”. З “гірниками” півзахисник вигравав кубок та чемпіонат України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше