Найсвіжіше:
• Власники можуть втратити землю через одну помилку у кадастрі: деталі • На Монастирищині у фермера забрали понад 20 га землі • Сівалки СЗ-3.6 і СЗТ-3.6: спокійна підготовка до посівної без зайвого поспіху • Уродженця Збаражчини нагороджено орденом Ярослава Мудрого • На Зборівщині викрили чоловіка з фальшивими документами • На Кременеччині засудили енергетика • “Укрзалізниця” змінила правила повернення квитків: скільки втрачатимуть пасажири • AirPods 4 vs AirPods Pro 3: які AirPods купити в 2026 році для повсякденного використання • «Поділля» з В. Березовиці заявило на сезон 19 футболістів • Удар дронами по Тернополю: 7 тернополян середньої важкості госпіталізовані • На фронті отримав тяжку контузію: на Донеччині загинув сержант з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий на Козівщині лікар та… знавець винограду • Після обстрілу гіпермаркету в Тернополі власники заявили про наслідки та втрати • У Тернополі зросла кількість постраждалих після атаки дронів • Після тривалого лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • «Офіс зазнав найбільших пошкоджень»: представник підприємства про удар по Тернополю • Понад три роки вважався безвісти зниклим: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Масована атака на Тернопіль: останні новини • У Тернополі змінено рух тролейбуса №7 та автобусів №21 і 28 • У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно • Частина Тернополя без світла: наслідки дронової атаки
rss

У Тернополі горіло приміщення шиномонтажу


Опубліковано: 18 Січня 2025р. о 10:44

Протягом минулої доби рятувальники ліквідували дві пожежі в м. Тернопіль. Одна з них сталася на вулиці Микулинецька бічна. Горіло приміщення шиномонтажу на площі 70 квадратних метрів. 

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області, дра пожежа трапилася теж вулиці Микулинецькій – рятувальниками ліквідовано загоряння сміття на відкритій території на площі 1 м кв.

ДСНС нагадує: у разі небезпеки телефонуйте за номером 101. Ми завжди поруч!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
2 Травня
1 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше