Найсвіжіше:
• У Хмельницькому отримала підозру матір-зозуля, яка залишила новонароджену дитину на смітнику • «Бобер» з Волині скидає з неба «подарунки» на голови окупантам • Помер видатний скульптор з Тернопільщини • На Тернопільщині стартувала зимова футбольна першість (+фото) • Жорстока хвороба обірвала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • У Тернополі в двох іноземців поліцейські вилучили автомат та боєприпаси • На Тернопільщині водій не зміг пояснити, де взяв 7 кубічних метрів деревини • У Тернополі судитимуть трьох суддів-колаборанток • На Тернопільщині учням та вчителям платитимуть премії – до 20 тисяч • На Тернопільщині суд оштрафував жінку через сварку з сестрою • Український бал у Відні зібрав 11,5 тисячі євро на реабілітаційний центр у Бережанах • Незвідані Карпати: нові ідеї для крутого відпочинку • На Теребовлянщині важку травму отримав працівник чавунного цеху • Мешканець Заліщицької громади незаконно зрізав дерева у заповіднику • У Тернополі п’яний водій заїхав у електроопору (+фото) • У Заліщицькій громаді знайшли обгоріле тіло 66-річної жінки • На Тернопільщині викрито ще одну схему ухилення від мобілізації • Тернопільська компанія представила роботизований комплекс, який зберігає життя військовим • Засудили п’яного водія, який збив дівчину на пішохідному переході у Тернополі • Стрілець з Тернопільщини загинув у Луганській області • У лікарні помер військовослужбовець з Тернополя • Як стати мільйонером: сім історій про неймовірні виграші • ФК «Трибухівці» на зимову першість заявив 24 футболіста • Молоде серце Героя з Тернопільщини не витримало жахіть війни і перестало битися у 36 років • На Тернопільщині збираються підготувати понад 20 тренерів з футболу (+фото)
rss

У ветерана війни з Тернопільщини згоріло авто (відео+фото)


Опубліковано: 18 Січня 2025р. о 15:40

Згоріло авто ветерана війни Любомира Перожака. “Давайте зробимо так, щоб у нього зʼявилось краще авто!”, – з відповідноє ініціативою виступила відома тернопільська волонтерка Любов Атласюк.

– Для тих, хто його незнає коротко розкажу: Любомир ветеран війни, на жаль, після поранення втратив обидві ноги, зараз користується протезами. Він надзвичайний хлопець, хоробрий воїн, чудовий батько та сімʼянин. Продовжує займатись активною діяльністю по допомозі ЗСУ. Поки проходитимуть експертизи та виявлення причин загорання, може пройти багато часу! А Любомиру та його сімʼї потрібен засіб для пересування.. Давайте разом допоможемо нашому побратиму, захиснику України якомога швидше зібрати кошти на придбання автомобіля! Сильні ми лише разом, – йдеться в повідомленні Любові Атласюк


Рахунки Любомира: https://send.monobank.ua/jar/6s6rbSa9yc
Номер картки банки: 4441 1111 2045 4701.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
2 Березня
1 Березня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше