Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

У заліщицького “Дністра” новий головний тренер


Опубліковано: 15 Березня 2025р. о 12:15

Після відходу головного тренера Олега Шелаєва та тренера-консультанта Руслана Костишина, виконуючим обов’язки головного тренера заліщицького “Дністра” тимчасово призначено тренера воротарів Андрія Степановича Федоренка.

14 березня “Дністер” розпочав другий етап підготовки до весняної частини сезону у чемпіонаті України серед аматорів. Збір, як і планувалось, відбувається у Тернополі. 

У перший день зборів під керівництвом Андрія Федоренка на футбольному полі з синтетичним покриттям у парку “Сопільче” заліщицька команда провела ранкове тренування. Участь у ньому взяв 21 гравець. За сімейними обставинами стартове заняття пропустили Валентин Білик та Єгор Попович, які уже завтра приєднаються до команди. Також до загальної групи повернувся Станіслав Бацман, який пропустив більшість першого збору через травму.

Після тренування команда оселилась у готелі “Ватра”, який буде домівкою для заліщан на наступні два тижні.

Вечірнє тренування “Дністра” відбулося на бігових доріжках тернопільського міського стадіону.

Сьогодні, 15 березня, у “Дністра” заплановано перший спаринг на другому тренувальному зборі. У Тернополі заліщани гратимуть проти Фк “Борщів”. Початок матчу о 17 годині на стадіоні зі штучним покриттям у парку “Сопільче”. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше