Найсвіжіше:
• Шокуючий випадок на Кременеччині: вирване волосся і рішення суду • На війні загинув радіотелефоніст з Гусятинщити • Конфлікт із алкоголем: у Тернополі чоловік отримав удар пляшкою по голові • 15 місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель Героя з Тернопільщини • На Борщівщині розшукали двох неповнолітніх хлопчиків: заблукали вночі • На фронті загинув мешканець Кременця, відомий своєю роботою з дітьми • Загинув у бою: Тернопільщина “на щиті” зустрічатиме Героя • На Зборівщині перекинулася фура з водієм із Кривого Рогу • Як зробити будинок енергоефективним під час ремонту • Топ-3 техніки моделювання брів: що обрати для бездоганного виразного погляду • Матчем за суперкубок офіційно розпочнеться футбольний сезон на Тернопільщині • Наркотики у великих розмірах: у Тернополі судитимуть 60-річного чоловіка • Ножовий інцидент у Тернополі: підозру оголосили 15-річній дівчині • На Тернопільщині у колонії в туалетному папері знайшли наркотики • У Тернополі частково перекриють рух транспорту • 17 випадків булінгу в школах Тернопільщини: що загрожує учням і батькам • У Києві поховають загиблого Героя з Тернопільщини • Контекстна реклама в Google: скільки коштує і як не злити бюджет • Як підібрати сухий корм для котів: правильний підхід до вибору • Біля Зборова сталася ДТП з травмованими • У відпустці обірвалося життя військового з Тернопільщини • Як обрати черепаху для дому: практичний гід для початківців • Укуси кліщів: які симптоми не можна ігнорувати • Коли чекати ефекту від їжовика гребінчастого: реальні терміни та очікування • Як IP телефонія допомагає автоматизувати збір лідів
rss

Уродженець Козівщини став послом України в Польщі


Опубліковано: 7 Листопада 2024р. о 7:30

Президент України Володимир Зеленський призначив Василя Боднара Надзвичайним і Повноважним послом України в Республіці Польща.

Указ про його призначення №7З9/2024 від 25 жовтня розміщено на сайті глави держави.

До останнього часу Боднар був послом України в Туреччині, замінився на цій посаді Андрія Сибігу, котрий віднедавна став Міністром закордонних справ України.

Обох цих чоловіків поєднує Тернопільщина, адже Боднар народився в селі Олесиному, колишнього Козівського району, а Сибіга – у Зборові. Василь та Андрій навчалися в одному вузі – Львівському державному університеті ім. I. Франка, на факультеті міжнародних відносин. Більше того, подейкують, що під час навчання два студенти з Тернопільщини мешкали навіть у одній кімнаті в гуртожитку.

До переїзду в Туреччину Василь Боднар обіймав посаду заступника міністра закордонних справ України (2017-2021 рр.).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Квітня
28 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше