Найсвіжіше:
• Пішов з дому та не повернувся: на Чортківщині зник 26-річний чоловік • Ліга Тернопільщини з футболу: визначилися усі півфіналісти • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У великоберезовицькому дербі «Сокіл» здобув вольову перемогу над «Поділлям» • «Агрон» втратив перші очки у чемпіонаті Тернопільської області • У Донецькій області загинув військовий з Тернополя • Трагічна звістка: загибель захисника з Тернополя підтвердили після майже двох років пошуків • Майже три роки вважався безвісти зниклим: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Тернопільщини • Футбольні тренери в Тернополі успішно завершили іспити на «С»-диплом УАФ • Як обрати гідромасажний бокс: комфорт, функціональність та вигідна покупка • У Чорткові відкрили пам’ятник жертвам Чортківсько-Ягільницької трагедії • Має 6 пальців та розлад психіки: на Підгаєччині за ухилення від мобілізації судили чоловіка • На Збаражчині батько відлупцював доньку віником та тягав за волосся  • Чортків модернізує систему водопостачання за гроші уряду Швеції • У Тернопільській області помітили унікальний автомобіль “Горинь” 1980-х років (фото) • На Скалатчині провели в останню путь полеглого на війні патрульного • На Донеччині загинув старший солдат з Бережанщини • 28-річний лор врятував лікарню від закриття на Тернопільщині • Війна забрала життя стрільця Тернопільського ТЦК • «Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Одразу дві команди з Тернопільщини вийшли до фіналу «Кубка регіонів» • Заліщицький «Дністер» вийде з відпустки 29 червня • У Кременці засудили чоловіка, який викрав сумку з грошима та паспортом • На Бережанщині засудили жінку, яка засіяла озимою пшеницею заповідні землі заказника
rss

В Україні збільшили штрафи для чоловіків, які ще не були у військкоматі


Опубліковано: 7 Листопада 2023р. о 10:00

В Україні збільшили штрафи для чоловіків, які ще не були у військкоматі
 
Як відомо, військовозобов’язані, які порушили правила військового обліку та не прийшли за викликом в ТЦК, повинні сплатити штраф у розмірі 1 700-3 400. Якщо ж чоловіки проігнорували другу повістку, тоді штраф зросте вже до 100 тисяч. А у випадку, коли призовник не з’явився до військомату більше, ніж три рази, то на чоловіка буде відкрита кримінальна відповідальність через ухилення від мобілізації. Під час воєнного стану час такі дії караються до трьох років позбавлення волі.

Також в Україні можуть виписати штраф чоловіку, якщо він відмовився прийти та уточнити дані. Наприклад, чоловік уже стояв на військовому обліку понад рік, але його не призвали, то йому можуть вручити повістку для уточнення даних. У разі її ігнорування чоловіку можуть виписати штраф від 3 400 до 5 100 гривень. Штраф потрібно буде сплатити протягом 15 днів із дня вручення копії постанови.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
28 Червня
27 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше