Найсвіжіше:
• На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги
rss

Влада Теребовлі просить гідно зустріти домовину з тілом загиблого Героя


Опубліковано: 17 Травня 2025р. о 11:30

Влада Теребовлі просить містян сьогодні, 17.05.2025 року, зустріти з молитвою й лампадками домовину з тілом нашого загиблого Героя, жителя м. Теребовля Сергія Малика та вшанувати його світлу пам‘ять.  
 
Час зустрічі – 13.00 год. (перехрестя біля греко-католицької церкви святого Миколая в м. Теребовля). Парастас також 17.05.2025р. о 20-00 год у м. Теребовля, вул. Чорновола 10
Чин похорону воїна відбудеться наступного дня 18 травня (неділя) о 14-00 годині у м. Теребовля, вул.Чорновола 10.
 
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна, світла пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!, – йдеться в повідомленні Теребовлянської міської ради.
Солдат Малик Сергій Євгенович (30.07.1983 р.н.), водій кулеметного відділення кулеметного взводу вогневої підтримки військової частини, перебуваючи на лікуванні в госпіталі, відійшов у вічність після важкої хвороби 13 травня 2025 року.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше