Найсвіжіше:
• На Сумщині прийняв свій останній бій воїн з Тернополя • Що таке невезіння: уроки для заліщицького «Дністра» • Два життя, які перекреслила війна: громада на Тернопільщині “на щиті” зустріла Героїв • Футбольний чемпіон Тернопільщини вийшов на перше місце “аматорів” • На війні обірвалося життя десантника з Тернопільщини • На Бучаччині чоловік за 500 євро хотів “викупити” друга у ТЦК • На Донеччині загинув солдат з Тернопільської області • 18 собак у квартирі: у Тернополі суд закрив справу через недоведеність жорстокого поводження • У запорізькій лікарні помер 43-річний воїн з Тернопільщини • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • Громада на Тернопільщині шукає мільйони гривень для добудови школи • Тернопільщина в лідерах за здорожчанням нового житла • Тернопільщина отримала ще одного заслуженого тренера України • Відомий зборівчанин заявив про готовність Києва до прямих переговорів Зеленського з Путіним • В Україні можуть ввести податок на електромобілі • У харківській лікарні помер воїн з Тернопільщини • На Донеччині ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Борщівщини • У Тернополі планують відреставрувати віллу Вітошинських • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині найбідніші пенсіонери • У Чорткові засудили військового за насильство над матір’ю • Майже 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • На Тернопільщині скажений собака напав на власницю, ветеринара та інтерна • Чому автобус іноді зручніший за поїзд і коли варто обрати саме його
rss

Влада Тернополя незаконно заволоділа 10-ма гектарами землі


Опубліковано: 6 Червня 2024р. о 15:22

Західний апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу Тернопільської міської ради й залишив в силі рішення суду першої інстанції про повернення державі земельної ділянки площею 10 га в гідрологічному заказнику «Серетський» вартістю понад 300 млн грн.
Нагадаємо, з державної власності незаконно вибули землі заказника «Серетський». Вони були передані до комунальної власності Тернопільської міської ради як землі сільськогосподарського призначення. Проте, оскільки вони є землями природно-заповідного фонду, то мають належати державі, відтак Тернопільська окружна прокуратура звернулась з позовом до суду.
Суд першої інстанції підтримав позицію прокурорів і повернув 10 га заказника у державну власність.
Незважаючи на подану представниками ТМР апеляційну скаргу з доводами про відсутність підстав для повернення землі у власність держави, суд апеляційної інстанції відхилив її та залишив у силі рішення суду першої інстанції.
Участь у розгляді справи забезпечували прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської та Львівської обласних прокуратур.
Рішення суду вступило в законну силу.
Нагадаємо, у 2023 році прокурори Тернопільської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду про повернення державі земельної ділянки площею 7 га в загальнодержавному гідрологічному заказнику «Серетський» вартістю 199 млн грн.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
19 Квітня
18 Квітня
17 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше