Найсвіжіше:
• На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини
rss

Вийшов із в’язниці й знову взявся за старе: у Тернополі рецидивіста спіймали на крадіжці


Опубліковано: 3 Травня 2025р. о 15:30

Оперативники карного розшуку Тернопільського райуправління поліції затримали підозрюваного у пограбуванні. Фігурант неодноразово судимий за майнові злочини та нещодавно звільнився з в’язниці. За вчинене йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині мережевого магазину про те, що невідома особа викрала товар з торгового закладу.

Зі слів заявниці, вона помітила, як зловмисник заховав засоби гігієни й намагався пронести їх повз касу. Жінка намагалася його зупинити, проте він її відштовхнув і втік.

У ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився раніше неодноразово судимий 40-річний житель Тернополя. Поліцейські затримали його відповідно до ст. 208 КПК України.

Слідчі поліції оголосили фігуранту підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.

Також суд обрав йому запобіжний захід тримання під вартою.

Поліцейські перевіряють причетність підозрюваного до вчинення інших злочинів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
6 Травня
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше