Найсвіжіше:
• «Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Одразу дві команди з Тернопільщини вийшли до фіналу «Кубка регіонів» • Заліщицький «Дністер» вийде з відпустки 29 червня • У Кременці засудили чоловіка, який викрав сумку з грошима та паспортом • На Бережанщині засудили жінку, яка засіяла озимою пшеницею заповідні землі заказника • На Збаражчині судили пенсіонера за побиття односельчанина • Чому професійна чистка зубів важлива для всіх • Тарифи на воду для населення: Тернопіль з 1 липня буде у ТОП-3 • Мобілізація по-новому в Україні: чи мобілізують з відстрочкою, кому можуть скасувати бронь і де найменше призивають • У Тернополі ремонтуватимуть вулиці Руську та Поліську: рух транспорту частково обмежать • На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд
rss

За невиконання судового рішення жителю Борщова загрожує до трьох років тюрми


Опубліковано: 16 Червня 2026р. о 12:36

Слідчі поліції розпочали досудове розслідування щодо 25-річного жителя Борщова, який проігнорував рішення суду про позбавлення права керування транспортними засобами.

Під час патрулювання території обслуговування співробітники сектору реагування патрульної поліції Борщівського відділення поліції зупинили автомобіль BMW за порушення правил дорожнього руху. У ході перевірки документів правоохоронці встановили, що водій не мав посвідчення, оскільки раніше був позбавлений права керування транспортними засобами строком на п’ять років.

Як з’ясувалося, таке рішення суд ухвалив через вчинення чоловіком адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Попри встановлену заборону, він повторно сів за кермо, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За фактом умисного невиконання судового рішення слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від штрафу до трьох років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Цьогоріч поліцейські Тернопільщини задокументували 128 випадків, коли водії, позбавлені права керування транспортними засобами, не виконували рішення суду та сідали за кермо.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
27 Червня
26 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше