Найсвіжіше:
• На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію
rss

Заліщицький “Дністер” з великим рахунком програв “Прикарпаттю”


Опубліковано: 23 Березня 2025р. о 15:46

У другому контрольному матчі під керівництвом нового тренера “Дністра” Олега Краснопьорова заліщани зустрілись із представником Першої ліги. Професійна команда надала хороший урок “Дністру”, реалізувавши свої чисельні нагоди.

Зазначимо, що участь у грі через ушкодження не змогли взяти Іван Кірієнко та Роман Голодрига, а під час матчу травми зазнали Бобик, Бацман, Ландяк та Гринь.

Вперед господарі вийшли доволі швидко. Стрімка атака лівим флангом завершилась прострілом, який замкнув Трофимюк. За десять хвилин “прикарпатці” подвоїли перевагу зусиллями свого капітана. Василь Француз вдало зіграв у повітрі після подачі з кутового. Після перерви “Прикарпаття” збільшило відрив у рахунку. Цього разу після метушні у штрафному майданчику “Дністра” ударом головою ворота розстріляв Беспалько. У відповідь заліщани зуміли один гол відіграти. Малащук прийняв м’яч у середині поля, пройшов ближче до штрафного майданчику та завдав точного удару. Але крапку у грі поставив форвард “Прикарпаття” Хома, який знову ж таки ударом головою замкнув навісну передачу від Барчука.

Контрольний матч

“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Дністер” (Заліщики) – 4:1 (1:0)

Голи: Трофимюк (11), Француз (21), Беспалько (53), Хома (90) — Малащук (71)

“Прикарпаття”: Кучерук, Демків, Швець, Француз, Романюк, Стаднік, Соловйов, Беспалько, Радульський, Бучакчийський, Трофимюк.

На заміну виходили: Бобинець, Болденков, Геник, Титов, Романов, Цибульник, Барчук, Хома, Хруник.

“Дністер”: Попович, Червонецький, Бацман, Пасічник, Мостовий, Шишигін, Бобик, Білик, Федчишин, Ландяк, Процик.

На заміну виходили: Кравець, Гринь, Садовський, Тракало, Павлусь, Малащук, Шелаєв, Захарків.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше