Найсвіжіше:
• У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця
rss

Живе на дачі, їздить на ВАЗі: декларація голови Кременецької РДА


Опубліковано: 24 Квітня 2025р. о 10:36

Голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Ярославович Кудлак свою посаду обійняв 12 лютого 2021 року. До того часу очолював Шумську РДА (з 30 січня 2020 до 12 лютого 2021 р.), а ще раніше був доцентом на кафедрі «Економіки і фінансів» Тернопільського національного технічного університету (2014-2019 рр.).

З дружиною Галиною Олександрівною виховує двох доньок.

Згідно декларації про доходи за 2024 рік, у власності та користуванні родини голови Кременецької РДА є:

  • дачний будинок у Великій Березовиці площею 88,9 кв. м (користування);
  • земельна ділянка у селі Клебанівка Підволочиської громади площею по 41 690 кв м;
  • автомобіль «ВАЗ 21093» 1992 р.в.

На посаді голови Кременецької РДА Віталій Кудлак заробив минулоріч 552 160 гривень (46 013 грн. щомісяця). Дохід від підприємницької діяльності дружини голови РДА Галини Олександрівни склав у 2024 році 165 107 грн. (13 758 грн. щомісяця).

Родина високопосадовця зберігає заощадження виключно в готівці і лише в американській валюті. Згідно з поданої декларації, Віталій Кудлак у готівці тримає 4 000 доларів (по курсу – 167 920 грн.).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
6 Травня
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше